Makinë grushti pneumatik

Makinë grushti pneumatik

Detaje të shpejta


Fuqia (W): 15kw
Dimensioni (L * W * H): 2305x1420x3215mm
Garancia: 1 vit
Shërbimi pas shitjes i ofruar: Mbështetje online, pjesë këmbimi falas, mirëmbajtje dhe shërbim riparimi në terren, Inxhinierë të disponueshëm për makineri shërbimi jashtë shtetit
shtyp ekscentrik: shtresa të thella vizatimi
Lloji i makinerisë: shtresa të thella vizatimi
Aplikimi: vulosje, formim, shpuar, zbrazje
trupi: çeliku i ngjitur
lloji i tufës: tufë e lagur
mbingarkesë e sistemit të mbrojtur: pompë hidraulike mbingarkese
sistemi i vajosjes: vajosje automatike
sistemi i kontrollit: PLC
Ngjyra: gri / rregulloje
Gjendja: E re
CNC ose jo: Normal
Burimi i energjisë: Mekanike
Tensioni: 380V
Pesha: 13600kg
Certifikimi: CE, ISO

Features:


1. Trup i salduar me saldim, trajtim i butë, ngurtësi e lartë, saktësi dhe qëndrueshmëri;

2.Vendeku i vendosur vertikal, struktura kompakte;

3. Boshti i boshtit i nënshtrohet trajtimit të bluarjes pas shuarjes së frekuencës së lartë;

4. Rruga drejtkëndëshe e zgjatur me një sipërfaqe të pllakës bronzi;

5. Cilindri i bilancit pneumatik të dyfishtë, i cili balancon bllokun e rrëshqitjes dhe peshën e grushtit për të zvogëluar zhurmën dhe ndikimin;

6.PLC kontrolli dhe valvula e dyfishtë e sigurisë së importuar;

7. Tufa e rrumbullakët dhe mbrojtës hidraulik i mbingarkesës.

specifikimet:


ITEMKODIUNITJH21-25JH21-45JH21-60JH21-80JH21-125
Kapaciteti nominalpeKN2504506008001250
Rrëshqitje goditjeSmm80120140160180
Rrëshqitje goditjefiksSPMTimes / min10080706050
Variabël (opsionale)SPMTimes / min60-10050-8045-7040-6035-50
Max. Die Shut LartësiaH2mm250270300320350
Rregullimi i lartësisë Die Shuttmm5060708090
Thellësia e fytitC1mm210225270310350
Distanca midis kolonaveD1mm450515560610670
Madhësia e poshtme e rrëshqitjesFBbmm250340400460520
LRnjëmm360410480540620
Madhësia e vrimës së krahutdiametërdmm4050505070
Thellesiunëmm6560706590
Madhësia e rrobaveFBDmm400440520600680
LRCmm7208259309501100
TrashësiaH3mm80110130140155
Diametri i vrimës së hapjes së shtratit¢mm150150150180200
Përmasat e përgjithshmeFBAmm14961585154017652040
LRBmm9451075120012001320
lartësiHmm21202391257027253035
Fuqia motorikeKW35.55.57.511
Pesha (përafërt)kg24503550515064509550
ITEMKODIUNITJH21-160JH21-200JH21-250JH21-315JH21-400
Kapaciteti nominalpeKN16002000250031504000
Rrëshqitje goditjeSmm200220220220250
Rrëshqitje goditjefiksSPMTimes / min4545303030
Variabël (opsionale)SPMTimes / min30-4525-4520-3020-3020-30
Max. Die Shut LartësiaH2mm400450500500550
Rregullimi i lartësisë Die Shuttmm100110120120120
Thellësia e fytitC1mm400430450450490
Distanca midis kolonaveD1mm7369109809801050
Madhësia e poshtme e rrëshqitjesFBbmm580650700700750
LRnjëmm7008809509501020
Madhësia e vrimës së krahutdiametërdmm7070707070
Thellesiunëmm100100130130130
Madhësia e rrobaveFBDmm760840880880950
LRCmm11751390150015401700
TrashësiaH3mm165180190190210
Diametri i vrimës së hapjes së shtratit¢mm220250270270290
Përmasat e përgjithshmeFBAmm23052600266027202850
LRBmm14201540164016801750
lartësiHmm32153800386538654150
Fuqia motorikeKW1518.5223037
Pesha (përafërt)kg1360019200232002660031600

Makinë grushti pneumatik